stolik kawowy Mare z niebieską żywicą

Stolik Mare

Poszukiwanie odpowiednich desek to jeden z najważniejszych etapów projektowania naszych mebli. Robimy to osobiście i pieczołowicie dobieramy każdy element. W ręcznie wykonanym stoliku kawowym MARE to właśnie widoczna w czole deski kora oraz lekko podziurawione przez insekty fragmenty drewna dodają mu urody i szlachetności. By podkreślić naturalne obrośnięte korą krawędzie, spękania i ubytki w drewnie orzecha europejskiego, zdecydowaliśmy się uzupełnić go przejrzystą żywicą epoksydową w lazurowym kolorze. Rozlewa się poza rzekę stołu i czyni mebel wyjątkowo unikalnym.
Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu charakteru, klasy i niepowtarzalności, zdecyduj się na stolik kawowy MARE. Sprawia wrażenie tkniętego zębem czasu, ale i nowoczesnego w wyrazie mebla, który fantastycznie uzupełni salon urządzony w stylu nowoczesnym, industrialnym, eklektycznym, czy też stanie się gwiazdą przestrzeni zaaranżowanej w stylu art deco. Blat w połysku osadzony na solidnych nogach z lakierowanej na czarno stali, z gładkimi, prostymi kantami i obrzeżem, doskonale sprawdzi się w codziennym użyciu.

Blat może zostać dodatkowo zabezpieczony samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: 100 x 60 cm
wysokość: 46 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: krystalicznie transparentna żywica barwiona na kolor niebieski.
  • Impregnacja blatu: lakier w połysku.
  • Nogi: U, stal lakierowana na kolor czarny, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stolika zależy od wymiaru blatu (od 2 300 zł do 7 000 zł).

Ten stolik kawowy został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.