elegancki stolik kawowy Egregius orzech i żywica

Stolik Egregius

Kwintesencją naszej pracy jest tchnienie życia w surowy kawałek drewna. Tak też było w przypadku stolika kawowego Egregius. Wyselekcjonowana przez nas z zaangażowaniem deska orzecha europejskiego, pełna dziur i kory – a więc idealnie nieperfekcyjna – w rękach doświadczonego stolarza i jego maszyn stała się niezwykłym i cieszącym oko meblem. Nakładające się na siebie linie słojów i fantastyczny odcień orzecha podkreśliliśmy transparentnym lakierem w połysku. Brzegi deski połączyła krystaliczna żywica, przez którą przeziera światło i ukazuje naturalną krawędź kory. Pozostawione na brzegu blatu ubytki uzupełnione żywicą oraz widoczne przez nie stalowe nogi w kształcie krzyżujących się wstęg, podkreślają atrakcyjność stolika.

Rozsmakuj się w pięknie wyjątkowego stolika Egregius i udekoruj nim swoje wnętrze, jeśli szukasz oryginalnego i wykwintnego mebla. Dzięki ciekawej kolorystyce będzie pasował do przestrzeni mieszkalnej, jak i biurowej, nowoczesnej i tej bardziej tradycyjnej, industrialnej, a nawet takiej w stylu country.

Blat może zostać dodatkowo zabezpieczony samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: średnica 90 cm
wysokość: 46 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: krystalicznie transparentna żywica.
  • Impregnacja blatu: lakier w połysku.
  • Nogi: wstęgi, stal lakierowana na kolor czarny, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stolika zależy od wymiaru blatu (od 2 300 zł do 7 300 zł).

Ten stolik kawowy został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.