stolik kawowy Ars z żywicą industrialny

Stolik ARS

Każdy nasz mebel odzwierciedla emocje i wysiłek, jakie wkłada w jego wykonanie stolarz. Jeśli więc szukasz unikatowego i jedynego w swoim rodzaju elementu wyposażenia wnętrza – stolik kawowy ARS jest dla ciebie. Wykonaliśmy go z litego drewna orzecha europejskiego. Dwie bliźniacze deski z symetrycznie rozłożonymi, naturalnymi otworami to efekt wielu dni poszukiwań. A otaczająca je krystalicznie klarowna żywica jest wynikiem znalezienia rozwiązania, który podkreśli ciemny kolor drewna. Niezwykle malownicza wyrwa w krawędzi blatu z widocznymi spróchniałymi elementami drewna sprawia, że ten niepowtarzalny mebel wygląda jakby zastygł w swoim rozkładzie. Taka kompozycja z pewnością sprawi, że stolik wzbudzi zachwyt i uczyni twój salon wyjątkowym i designerskim. Zaś swobodna krawędź stolika ułatwi codzienne użytkowanie i pielęgnację.

Subtelność stylu mebel zawdzięcza nietypowemu połączeniu klasycznych, ciężkich nóg z lakierowaną na czarno stali z lekką, przejrzystą żywicą, która odkrywa i eksponuje piękne niedoskonałości naturalnego drewna. Dzięki temu niepowtarzalny stolik ARS doskonale wkomponuje się we wnętrza urządzone w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Uświetni także eklektycznie zaaranżowane salon lub sypialnię.

Blat może zostać dodatkowo zabezpieczony samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: 110 x 70 cm
wysokość: 46 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: krystalicznie transparentna żywica.
  • Impregnacja blatu: lakier w połysku.
  • Nogi: U, stal lakierowana na kolor czarny, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stołu zależy od wymiaru blatu (od 2 300 zł do 7 000 zł).

Ten stolik kawowy został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.