stolik Aqua z drewna orzecha europejskiego

Stolik Aqua

Naszym priorytetem przy projektowaniu i produkcji mebli jest wydobywanie z drewna tego, co w nim najpiękniejsze – naturalności. To dlatego każdy sęk, szpara czy charakterystyczny rysunek słojów na desce staje się dla nas zrządzeniem losu – okazją, by powstało coś naprawdę wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. Efektem połączenia tych starań i naszego doświadczenia jest stolik AQUA. Ten wyjątkowy blat przywodzi na myśl dwie wyspy otoczone lazurem przejrzystej wody oceanu. Wyjątkowa linia słojów, fascynujące stopniowanie barwy drewna, naturalne dziury oraz obrośnięte korą krawędzie podkreślają piękno natury. Natomiast lazurowa żywica epoksydowa, opływająca brzegi desek, stanowi wyszukane wykończenie mebla, dodatkowo uwydatniające jego charakter.

Wybierz stolik kawowy AQUA, jeśli szukasz jedynego w swoim rodzaju mebla do salonu czy przestrzeni biurowej. Dzięki osadzeniu na mocnych nogach ze stali lakierowanej na czarno doskonale wpasuje się w industrialną i loftową aranżację wnętrza. Zaś lekkość uzyskana dzięki transparentnej żywicy sprawia, że będzie pasował on też pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, eklektycznym, a także art deco. Idealna precyzja wykonania i fachowe zabezpieczenie blatu spowodują, że z pewnością chętnie uczynisz ten mebel najważniejszym punktem w swoim domu lub mieszkaniu.

Blat może zostać dodatkowo zabezpieczony samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: średnica 90 cm
Wysokość: 46 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: krystalicznie transparentna żywica barwiona na kolor lazurowy.
  • Impregnacja blatu: lakier w połysku.
  • Nogi: wstęgi, stal lakierowana na kolor czarny, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stołu zależy od wymiaru blatu (od 2 300 zł do 7 300 zł).

Ten stolik kawowy został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.