industrialny stół Ingenium z żywicą

Stół Ingenium

Często zdarza się tak, że wybrana przez nas deski są dziełem same w sobie i nie wymaga więcej pracy, niż tylko odpowiednia jej oprawa. To sztuka dostrzec tę wyjątkowość w drewnie i nadać mu odpowiednią formę. Tak stało się w przypadku stołu Ingenium. Szlachetne, lite deski dębu okazują się być wyjątkowo piękne. Postanowiliśmy dodać jej charakteru, pozostawiając naturalny kształt i kolor, jedynie otaczając jej ranty krystalicznie przejrzystą żywicą. Dzięki powstałemu na całej długości stołu efektowi podwójnej soczewki, rezultat stał się naprawdę spektakularny. Sęki i słoje dodają meblowi urody i unikatowości – z pewnością stanie się centralnym punktem pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Jasny odcień blatu zdeterminował wybór nóg ze stali szczotkowanej, dzięki czemu stół, choć solidny, w ogóle nie przytłacza wnętrza.

Zdecyduj się na stół Ingenium, jeśli chcesz, by Twoje wnętrze zyskało na klasie, niepowtarzalności i luksusowym charakterze. Mebel ten wspaniale wkomponuje się w większość styli i aranżacji mieszkalnych lub biurowych.

Blat może zostać dodatkowo zabezpieczony samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: 200 x 100 cm
wysokość: 77 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna dębu.
  • Zdobienie: krystalicznie transparentna żywica.
  • Impregnacja blatu: lakier w połysku.
  • Nogi: trapez skośny, stal nierdzewna szczotkowana.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stołu zależy od wymiaru blatu (od 4 500 zł do 13 000 zł).

Ten stół został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.