matowy stół Ornatus z grafitową żywicą do jadalni

Stół Ornatus

To szacunek do drewna pozwala nam tworzyć tak zjawiskowe przedmioty. Celebrujemy każde załamanie w rysunku drewna, odcień każdego sęka i pęknięcie w gładkiej tafli. Doceniamy drobiazgi, tworząc z nich dzieła użytkowe, czyli nasze stoły. Jednym z nich jest Ornatus. Naturalną, litą deskę orzecha europejskiego z delikatnym usłojeniem otoczyliśmy grafitową, aksamitną żywicą i pokryliśmy matowym lakierem. W zależności od tego, pod jakim kątem na blat pada oświetlenie, tafla żywicy może zdawać się satynowo grafitowa lub smoliście czarna. Zacięte ranty blatu dodają wyjątkowości, a przede wszystkim – wyrafinowanej elegancji.

Stół Ornatus zdecydowanie powinien stać się Twoim wyborem, jeśli marzysz o jadalni lub salonie w surowym, ale eleganckim lub też nieco industrialnym stylu. Ciężkie, stalowe nogi w kształcie trapezu czynią mebel stabilnym i bezpiecznym, a dodatkowe ewentualne zabezpieczenie blatu samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, która ochroni go przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami, sprawiają, że stół ten okazuje się meblem na lata. Więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: 240 x 110 cm
wysokość: 77 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego. Zacięte ranty blatu.
  • Zdobienie: żywica barwiona na kolor grafitowy.
  • Impregnacja blatu: lakier w macie.
  • Nogi: trapez skośny, stal lakierowana na kolor grafitowy, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Koszt wzoru tego stołu zależy od wymiaru blatu (od 5 300 zł do 17 500 zł).

Ten stół został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.