drewniany stół Alba ze zdobieniami z białej żywicy

Stół Alba

Naszą siłą jest wyobraźnia, pasja i precyzja. Skupiamy się na wydobyciu z natury tego, co w niej najpiękniejsze, a kawałek drewna sprawiający wrażenie szpetnego, to dla nas okazja do stworzenia charakternego mebla, który będzie cieszyć oczy w Twoim wnętrzu. Przy projekcie stołu Alba zabawiliśmy się kontrastem. Plaster orzecha zalaliśmy białą, matową żywicą. Jej czysta biel, odcinając się od naturalnej barwy drewna, tworzy niezwykły obraz. Zwracają uwagę precyzja połączeń żywicy z drewnem – wyglądają jak odcięte precyzyjną kreską. Zachowany został naturalny rysunek orzecha i delikatne, układające się w fale usłojenie. Do blatu świadomie zostały dobrane proste nogi z proszkowanej stali, również w białym kolorze, dzięki temu udało się uzyskać wrażenie lekkości. Prosty, a tak niezwykły w wyrazie stół Alba prezentuje się doprawdy zjawiskowo.

Jeśli szukasz mebla, który nada Twojemu wnętrzu magicznego klimatu, wybierz stół Alba. Z pewnością stanie się gwiazdą pomieszczenia, przyciągając wzrok miłośników piękna i nietuzinkowości, niezależnie od tego, jaki styl reprezentuje Twoje mieszkanie. Perfekcyjnie gładkie obrzeże i dodatkowe zabezpieczenie samoregenerującą, bezbarwną folią ochronną, chroniącą stolik przed rysami i drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami, pozwoli użytkować mebel latami. A więcej o zabezpieczeniu specjalną folią przeczytasz na naszym blogu.

Wymiar: śr. 110 cm
Wysokość: 77 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: żywica barwiona na kolor biały.
  • Impregnacja blatu: lakier w macie.
  • Nogi: quattro, stal lakierowana na kolor biały, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Wzór teKoszt wzoru tego stołu zależy od wymiaru blatu (od 4 600 zł do 7 500 zł).

Ten stół został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.