Jak zamówić u nas stół?

  1. Przede wszystkim zapoznaj się z naszymi realizacjami. Możesz je znaleźć na tej stronie albo na którymś z Fanpage: Facebook, Instagram i Pinterest.
  2. Jeśli już wiesz co Ci się podoba to napisz do nas. Możesz to zrobić przez stronę produktu, przez formularz Stwórz z nami swój stół albo przez formularz kontaktowy. Zapraszamy Cię również do kontaktu telefonicznego bądź na messengerze na Facebooku i Instagramie. Rekomendujemy skorzystanie z formularza Stwórz z nami swój stół, wtedy mamy pewność, że wszystkie dane jakie potrzebujemy do przygotowania oferty będą nam podane.
  3. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą w ciągu doby z przygotowaną ofertą albo z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami. Jeśli następnego dnia jest dzień wolny od pracy (sobota, niedziela bądź święto), możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą w kolejny dzień roboczy.
  4. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę to poprosimy Cię o zapłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Od momentu zaksięgowania płatności liczymy termin realizacji, który wynosi:

Fakt otrzymania płatności potwierdzimy e-mailowo wraz z dokładnym terminem realizacji.

W ciągu następnych 4-5 tygodni wyślemy drogą mailową zdjęcia surowych desek, które chcemy użyć do stworzenia stołu. Dopiero po Twojej pisemnej akceptacji desek przystępujemy do realizacji zamówienia. Przewidujemy przesłanie zdjęć dwóch próbek desek. Jeśli za drugim razem propozycja również nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy wartość zaliczki i nie dochodzi do zawarcia umowy.

Przed wysyłką gotowego stołu informujemy o zakończeniu pracy wysyłając Ci zdjęcia gotowego mebla. Ty wybierasz formę płatności i pasujący termin dostawy.