stoliki kawowe Cataracta z elementami szkła w kolorze grafitowym

Stolik Cataracta

Za każdym meblem stoją nasze doświadczenie, pasja i zamiłowanie do drewna. Lubimy niebanalne połączenia i wierzymy, że taka kompilacja drewna i szkła w stoliku Cataracta skradnie Twoje serce. Idealne załamanie deski orzecha europejskiego, przepięknie uwydatnione naturalne spękania i perfekcyjnie wypełniona pusta przestrzeń w drewnie za sprawą hartowanego szkła – takie połączenie sprawia, że mebel prezentuje się unikatowo, niezwykle elegancko i z pewnością zachwyci każdego gościa w Twoim salonie.

Zdecyduj się na stolik Cataracta, jeśli szukasz oryginalnego, stylowego stolika do wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym lub klasycznym i ciesz się fantastycznymi chwilami spędzonymi przy nim w gronie najbliższych.

Wymiar: 120 x 60 cm
wysokość: 45 cm
Grubość blatu: ok. 4 cm

Zastosowane materiały:

  • Blat: lite deski drewna orzecha europejskiego.
  • Zdobienie: transparentne grafitowe szkło, hartowane o grubości 6 mm.
  • Impregnacja blatu: naturalny olejowosk.
  • Nogi: U, stal lakierowana na kolor grafitowy, mat.

Malita Just Wood to butikowa pracownia stolarska, gdzie rzemieślnicza pasja łączy się z jubilerską precyzją, artystyczną wizją i szlachetnym wykończeniem. W każdy mebel wkładamy całe serce. Specjalizujemy się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych – swój wymarzony stół możesz zaprojektować wspólnie z nami.

Ten stolik kawowy został wykonany na specjalne zamówienie Klienta.
Chcesz poznać jego cenę? Kliknij Tutaj i napisz do nas!

Jeśli podoba Ci się ten produkt, ale chcesz coś w nim zmienić (wymiar, gatunek drewna, kształt i kolor nóg) wejdź na stronę Stwórz z nami swój stół.