Stoły jak biżuteria w szlachetnej oprawie

kwi 27, 2021Produkty - stoły

Nowocześnie, ale ciepło, w neutralnych barwach, ale i w wyjątkowo niepowtarzalnym stylu. Witamy Cię w nietuzinkowej aranżacji, gdzie możesz zobaczyć, jak prezentuje się jedno z naszych dzieł – stół Lotus – w naturalnym otoczeniu, zaaranżowanym przez studio Follow The Flow z Łodzi. Oto jak zaufanie profesjonalistom i dopieszczenie przez nich każdego detalu kompozycji zaowocowało potężnym efektem.

W naturalnym środowisku

Odnajdujemy te idealne, wyjątkowe deski. Najpierw w głowie klienta i Eli, a następnie – w głowie stolarza-artysty pojawia się wizja mebla, którą w procesie produkcji przemienia on w unikatowy stolik. Najpierw podziwiamy go w naszej stolarni, następnie przyglądamy się i wzdychamy podczas firmowej sesji zdjęciowej, a na końcu – widząc zdjęcia z mieszkania, przesłane przez zadowolonego klienta. A gdyby wprowadzić jeszcze jeden etap?

Zależy nam na tym, żebyście efekty zobaczyli i ocenili Wy, nasi fani! Pokazanie tego, co stworzyliśmy, to jeden z etapów pracy w Malita Just Wood. Naszym celem i misją jest takie pobudzenie Waszej wyobraźni, byście w myślach mogli przenieść dany stół czy stolik do swojego domu. Nie zawsze jednak nasza wyobraźnia jest aż tak bujna, więc często nasze stoliki oceniacie przez pryzmat „surowych” zdjęć produktowych.

Szukając sposobu na odpowiednią prezentację naszych mebli, trafiliśmy na profesjonalistów ze studia fotograficznego Follow The Flow z Łodzi. Od razu znaleźliśmy wspólny język, bo połączyło nas bardzo podobne wyczucie stylu, a – jak możecie zobaczyć na Instagramie tego studia – są oni prawdziwymi magikami w kwestii doboru kompozycji do zdjęć. Zależało nam, byście mogli ujrzeć nasz nowy mebel – w tym przypadku jest to stół Lotus – w naturalnym środowisku, by w pełni wybrzmiały jego piękno, ale i by uwypuklić jego funkcjonalność, na którą wielu z Was zwraca szczególną uwagę. Wysłaliśmy nasze dzieło na sesję zdjęciową i… po krótkim czasie zobaczyliśmy efekty, które przerosły nasze oczekiwania!

Zobaczcie sami.

Stół lotus minimalizm i awangarda inspiracje wnętrz
Inspiracje - drewniany stół i czarne akcenty, czrerń i drewno

Moc prostoty – stół Lotus

Stół Lotus miał być syntezą surowości i elegancji. Stało się tak dzięki połączeniu naturalnie wyrzeźbionej deski orzecha europejskiego z aksamitną czernią żywicy. Matowa czerń to mocny charakter, a drewno to ciepło i szlachetność – skomponowane ze sobą stanowią kwintesencję minimalizmu i prostoty, ale też elegancji i ponadczasowego stylu. Dodajmy oryginalny, stożkowaty i nowoczesny kształt stalowej nogi, która podkreśla awangardowość blatu, i designerski mebel gotowy. Czyż nie jest zachwycający? Oceńcie sami.

Blat stołu z deski orzecha i aksamitnie czarną żywicą
Minimalistyczny stół ze stożkowatą metalową nogą i awangardowym blatem

„Czasami jest tak, że mebel, jaki projektujemy, dopełnia wnętrze, nadaje mu sznytu. Ale częściej zdarza się, że nasz stół czy stolik staje się punktem wyjścia – od niego zaczyna się projektowanie wnętrza i… historia domu”
– mówi Ela. I w tym wypadku wyraźnie widać, że historia zaczęła się od stołu, do którego ekipa Follow The Flow zaaranżowała idealną kompozycję.

Dodatki robią swoje

Do tak niezwykłego mebla poszukiwali oni wyjątkowej oprawy. Celem perfekcyjnie dobranej aranżacji i odpowiednio skomponowanych dodatków miało być podkreślenie urody mebla. Miało być lekko, nowocześnie, designersko, ale też wygodnie użytkowo. Postawiono na oryginalność przy każdym elemencie. Prezentujemy Wam nasz stolik w dwóch wnętrzach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu, z elementami minimalizmu oraz w estetyce etno.

Przy okrągłym stole Lotus stanęły krzesła w modernistycznym stylu Bauhaus oraz bukowy fotel marki Westwing z siedziskiem i oparciem z modnej plecionki wiedeńskiej. Do stołu zapraszamy na filiżankę kawy w ceramicznych, interesujących wzorniczo filiżankach lub do spokojnej rozmowy przy napojach podanych w niezwykłym szkle z kosmicznej kolekcji, jaką można kupić w Smak Studio.

Urzekające talerze z kolekcji inspirowanej wszechświatem, również ze Smak Studio, stanowią charakterystyczny detal. Na ścianie dobrze prezentują się zarówno awangardowe grafiki młodego, uzdolnionego artysty ASP – Kacpra Zagdana, jak i dekoracyjny plakat miasta od Maptu czy ścienne plecionki, a jakże, z oferty Smak Studio.

Inspirujący modernistyczny stół - etno,, minimalistyczny
Lekka, designerska i nowoczesna aranżacja - okrągły stół z żywicy i metalową nogą

Proste formy pozostałych mebli, lamp i innych dodatków w tej aranżacji – dobrane nieprzypadkowo i każde odpowiadające dobrze przemyślanej funkcji – to niuanse dopełniające to oszczędne wnętrze.

Awangardowe i minimalistyczne wnętrze ze stołem z metalową nogą i czarną żywicą

Ku inspiracji

Harmonijne i funkcjonalne wnętrza tworzą piękne przedmioty, które w dodatku „lubią” otaczać się innymi niezwykłymi dziełami.

Dzięki najwyższej klasy meblom wykonanym w naszej stolarni, gustownym dodatkom wyselekcjonowanym przez Follow The Flow i szlachetnej ceramice od Smak Studio powstał niepowtarzalny projekt.

Zdjęcia z sesji w łódzkim studio będą krążyły w naszych stronach w mediach społecznościowych, abyście mogli w pełni wykorzystać możliwość, aby zobaczyć jak nasze meble prezentują się w stylowych, ale jednak ciepłych, domowych warunkach.

Bo unikatowe meble wymagają nieprzeciętnej oprawy.