Meble MALITA

w domach Klientów

Tą zakładkę tworzą tylko i wyłącznie nasi Klienci. Przesłane zdjęcia mebli w ich nowych domach oraz kilka dobrych słów o współpracy z naszą stolarnią to najlepsza nagroda.

Jesteśmy za to bardzo wdzięczni! Galeria jest pełna inspiracji spersonalizowanych stołów z żywicą, stołów ze szkłem, stołów litych drewnianych, ale także innych mebli, które stworzyliśmy na specjalne zamówienia Klientów.
Jeśli któraś z realizacji jest bliska Twojemu sercu, napisz do nas – stworzymy wspólnie meble Twoich marzeń.

Niezwykli ludzie tworzący niezwykłe rzeczy.

Nasz stolik jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Tworzyliśmy go wspólnie od podstaw, według naszych marzeń. Siadamy codziennie już nie w kuchni, jak to wcześniej bywało, tylko w salonie do kawki przy naszym stoliku i delektujemy się widokiem tego arcydzieła. Właściciele – to nie tylko wybitni fachowcy w tworzeniu mebli, ale również ciepli i serdeczni ludzie, niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Bez tego nie byłoby takich efektów. Nasza podróż z Malita Just Wood zdecydowanie dopiero się zaczęła:)))

Polecamy!

p. Michał C., Warszawa

Alt text

Wspaniały kontakt z klientem, rozumieją potrzeby i wychodzą im naprzeciw. Bardzo kreatywni i niesamowicie dokładni. W skrócie: przepiękne meble i wspaniała obsługa. Bardzo polecamy!

Nikolina i Michał T., Łódź

Alt text

Stolik kawowy jedyny w swoim rodzaju! Przykuwa oko jak tylko wejdzie się do pokoju i nie można oderwać od niego wzroku! Współpraca tak płynna jak żywica a efekt powala z nóg! Pani Elżbieta bardzo profesjonalnie i miło odpowiada na wszelkie pytania. Szczerze polecam i dziękuje!!

p. Aleksandra, Juchnowiec Kościelny

Alt text

Jakość i forma realizacji rzadko spotykana w dzisiejszych czasach. Osobista dostawa wraz z informacją jak pielęgnować te cuda żeby cieszyły oko zawsze. Myślę ze to początek współpracy. Stoły są przepiękne.

p. Katarzyna, Gliwice

Stolik jest prześliczny 😉 jeden z lepszych zakupów które cieszą oko w salonie

p. Marta, Jaworzno

Od momentu, kiedy zobaczyliśmy na żywo pierwszy stolik kawowy (…) nie braliśmy pod uwagę tego, że nie będziemy mieli własnego w salonie. W grę wchodziła tylko żywica i dąb. Zwykle żywica wykonywana w kolorze turkusowym, a nasz jest szmaragdowy (na specjalne życzenie) (…) Polecam bardzo, wspaniały kontakt. Poza tym te meble mają duszę!”

p. Filip, Oleśnica

Stolik piękny! Solidnie i bardzo wykonany. Jedyny w swoim rodzaju. Warty każdych pieniędzy! Efekt mega! PS. Dzisiaj miałam pierwszego gościa, który zobaczył mój stolik i nie mógł oderwać od niego wzroku! Fajnie mieć coś takiego pięknego i wyjątkowego.

p. Barbara Szczecin

Robota wykonana na 6+. Jak zobaczyłem stoły na żywo to aż mi się nogi ugięły. Stanowią u nas w domu wisienkę na torcie i tak miało być. Każda wizyta gości zaczyna się od półgodzinnego oglądania stołów…
ostrzegam 😉 Gorąco polecam!

Jakub., Szczecin

Polecam, zamawiałam stoły w firmie dla swoich klientów jak i prywatnie dla siebie. Mój stół codziennie mnie zachwyca, pięknym usłojeniem orzecha amerykańskiego. Super jakość wykonania! Dziękuję.

p. Mariola, Warszawa

Polecam z całego serca!. Stoliki piękne, natomiast jakość wykonania na najwyższym poziomie. Współpraca rewelacja! Malita to ludzie którzy tworzą cudeńka z pasją.

p. Agnieszka, Wrocław