O nas

MALITA to pracownia stolarska stawiająca na połączenie klasycznego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Powstała z zamiłowania do pięknej i niepowtarzalnej formy naturalnego drewna. Specjalizuje się w realizacjach nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych. Tworzy je z pasją i rzemieślniczą dbałością o szczegóły. Stoły MALITA to manifest szlachetności i piękna litego drewna.

Malita - Stoły z żywicy epoksydowej na zamówienie

Nasza pasja ma zapach drewna

W naszej historii nie ma filozofii, big idea i wielkich słów. Jest za to zespół ludzi, którzy na drewnie się wyznają, którzy potrafią podejść do niego inaczej i z tego podejścia stworzyć coś wyjątkowego, coś, co skutecznie opiera się chwilowym trendom. Nietuzinkowość to nasz znak rozpoznawczy.

Stwórzmy wspólnie stół Twoich marzeń!

Kto za tym stoi?

Nasz zespół to grupa różnych osobowości, talentów z różnych dziedzin, osób z różnym wykształceniem i doświadczeniem. Uważamy, że właśnie ta mieszanka ma bezpośrednie przełożenie na nasz sukces, na ostateczny wygląd naszych stołów i na dynamiczny rozwój naszej firmy. W biznesie stawiamy na relacje.

Stawiamy na szczegół. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, nie ma dwóch takich samych klientów – dzięki czemu końcowy produkt jest tak personalny, jak to tylko możliwe. W Malita meble stworzone na indywidualne zamówienie ma inne znaczenie, inny wymiar. I jesteśmy z tego dumni.

Napisz, zapytaj, zacznij.

Czeka Cię wymiana pomysłów, wiele wyborów, oczekiwanie.
Z efektem chętnie zasiądziesz przy jednym stole.

I zrobisz to z przyjemnością!