FAQ

 1. Jak mogę zamówić mebel?

  1. Przede wszystkim zapoznaj się z naszymi realizacjami. Możesz je znaleźć na tej stronie albo na którymś z Fanpage: Facebook, Instagram i Pinterest.
  2. Jeśli już wiesz co Ci się podoba to napisz do nas. Możesz to zrobić przez stronę produktu, przez formularz Stwórz z nami swój stół albo przez formularz kontaktowy. Zapraszamy Cię również do kontaktu telefonicznego bądź na messengerze na Facebooku i Instagramie. Rekomendujemy skorzystanie z formularza Stwórz z nami swój stół, wtedy mamy pewność, że wszystkie dane jakie potrzebujemy do przygotowania oferty będą nam podane.
  3. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą w ciągu doby z przygotowaną ofertą albo z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami. Jeśli następnego dnia jest dzień wolny od pracy (sobota, niedziela bądź święto), możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą w kolejny dzień roboczy.
  4. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę to poprosimy Cię o zapłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Od momentu zaksięgowania płatności liczymy termin realizacji.
 2. Jaki długo będę czekać na mebel?

  W zależności od wybranej kolekcji stołów termin realizacji wynosi:

 3. Czy będę miała/miał wgląd w realizację zamówionego mebla?

  Oczywiście, w ciągu 4-5 tygodni od potwierdzenia przyjęcia zamówienia wyślemy drogą mailową zdjęcia surowych desek, które chcemy użyć do stworzenia mebla. Dopiero po Twojej pisemnej akceptacji desek przystępujemy do realizacji zamówienia. Przewidujemy przesłanie zdjęć dwóch próbek desek. Jeśli za drugim razem propozycja również nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy wartość zaliczki i nie dochodzi do zawarcia umowy.

 4. Co z pozostałą płatnością i dostawą?

  Przed wysyłką gotowego stołu informujemy o zakończeniu pracy wysyłając Ci zdjęcia gotowego mebla. Ty wybierasz formę płatności (pobranie czy przedpłata) i pasujący termin dostawy.

 5. Czy pokazane modele mebli na stronie są do kupienia?

  Wzory stolików, które widzisz na stronie internetowej i w naszych mediach społecznościowych nie są do kupienia. Meble te zostały zrealizowane na specjalne zamówienie Klienta. Na stronie zostały pokazane jako portfolio naszych możliwości i inspiracje do powstania kolejnych mebli. Pamiętaj, każdy stolik jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju!

 6. Czy mogę zaproponować inny stelaż/nogi do mojego wymarzonego mebla?

  Oczywiście, że tak! Nasz zespół spawaczy jest gotowy na nowe wyzwanie. Wyślij nam zdjęcie swojej inspiracji bądź projekt. Zobaczymy co da się zrobić.

 7. Co z dostawą mebli do mojego mieszkania?

  Koszt dostawy, jak i sama dostawa mebli na terenie Polski leży po naszej stronie. Twój stolik kawowy dostarczymy kurierem, a stół przywieziemy osobiście i nawet pomożemy Ci przy wniesieniu do mieszkania.

 8. Czy istnieje możliwość wykonania mojego własnego projektu?

  Jak najbardziej. Oprócz stołów i stolików wykonujemy komody, szafki, lustra, łóżka, czyli każdy mebel jaki może być wykonany z drewna. Ponadto mamy doświadczenie w realizacji mebli do pomieszczeń biurowych np. lada recepcyjna. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli masz dla nas projekt do realizacji napisz do nas lub zadzwoń.

  e-mail: info@malitajustwood.com

  telefon: +48 669 38 00 68

 9. Z jakiego drewna mogą być wykonane meble?

  Korzystamy z polskim gatunków drewna, bo uważamy, że są najpiękniejsze! W naszej stolarni znajdziesz drewno dębu, orzecha europejskiego, topoli, jesionu, a nawet akacji. Jeśli interesuje Cię inny gatunek drewna, napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić.