Nasze prace powstają z zamiłowania do natury

MALITA to pracownia stolarska stawiająca na połączenie klasycznego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Specjalizujemy się w realizacjach projektów nietypowych, wyszukanych i w pełni zindywidualizowanych. Wykonujemy je z pasją i wielką starannością manifestując szlachetność i piękno litego drewna.

Tworzymy meble z rzemieślniczą dbałością o szczegóły…

Jeśli jes­teś sto­larzem tworzącym piękną ko­modę, to nie użyjesz brzyd­kiej sklej­ki na jej tyłach, po­mimo te­go, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie te­go widział. Ty będziesz wie­dział, że to tam jest, więc użyjesz ład­ne­go drew­na również z tyłu. Aby móc spać spo­koj­nie, es­te­tyka i ja­kość muszą ci to­warzyszyć przez całą drogę.

Steve Jobs

DSC_0786 (Kopiowanie)

 Opinie naszych Klientów :

Julita, Kraków : Za Malitą kryje się człowiek – może dlatego każda rzecz jest tak wyjątkowa, dopracowana i czuć w niej serce. Nasz stolik kawowy jest z nami już kilka dni i nie było chwili, żebyśmy żałowali swojego wyboru. Zacznę od tego, że pani Elżbieta, która stoi za tą firmą, ma zawsze czas. Czasem dostawałam odpowiedzi nawet późno w nocy. Chciałoby się powiedzieć – proszę wyjść z pracy i celebrować życie, ale wydaje mi się, chyba słusznie, że to drewno i to co z niego powstaje, to właśnie jest dla właścicieli życie, pełne inspiracji i pasji Pani Elżbieta pomogła nie tylko w wyborze modelu stolika, doradziła odpowiednią wysokość, ale też na życzenie podesłała nam próbki drewna, żeby ułatwić nam wybór blatu. Stolik został zapakowany z dużą starannością, nie było szans żeby cokolwiek uległo uszkodzeniu, a efekt przekroczył wszystkie nasze oczekiwania. Goście, którzy pojawiają się w naszym domu, zachwycają się tym stolikiem, a my patrzymy na niego jak dumni rodzice na dziecko. W końcu jest całkowicie wyjątkowy, drugi taki na pewno się nie zdarzy  Nie muszę dodawać, że poziom estetyki wykonania jest rewelacyjny, jakość drewna jak i innych komponentów (szkło, nogi) jest świetna. Planujemy już zakup stołu do jadalni i wręcz nie możemy się doczekać, żeby złożyć zamówienie! Dziękujemy za nasz kawałek orzecha

Jakub, Szczecin: Robota wykonana na 6+ Jak zobaczyłem stoły na żywo to aż mi się nogi ugięły. Stanowią u nas w domu wisienkę na torcie i tak miało być. Każda wizyta gości zaczyna się od pół godzinnego oglądania stołów… ostrzegam 
Gorąco polecam! 

Beata, Niemcy :  Na początku miał być tylko drewniany i masywny stół z drzewa orzecha europejskiego… podczas poszukiwań (na początku na terenie Niemiec) trafiliśmy przypadkiem na stronę internetową firmy „Malita” w Polsce no i skończyło się na urządzeniu całego pokoju… 🙂 (stół, biurko, stolik pomocnik, stolik kawowy z węglem, szafka do kombinacji rtv, półeczki i kilka innych drobiazgów no i na końcu jeszcze obraz z mchu) Efekt końcowy jest niesamowity – jesteśmy zachwyceni!!!
Pracownicy firmy „Malita” są według naszej opinii uosobieniem profesjonalizmu i rzetelności a sztukę słuchania klienta, wychodzenia na przeciw jego oczekiwaniom oraz dopasowanie oferty do jego potrzeb mają opanowane na najwyższym poziomie. To w dużej mierze przyczyniło się do pięknego zrealizowania projektu, który częściowo wychodził poza oferowany standard i w trakcie prac kilka razy się zmieniał. Wspaniała komunikacja i kompetentne porady (wymieniliśmy ponad 100 maili) napewno w tym pomogły. Śmiało możemy powiedzieć, że firmę Malita stworzyli ludzie z pasją, kochającą swoją pracę co widać w każdym ich dziele. Jesteśmy szczęśliwi, że (choć dość przypadkowo) to natrafiliśmy na właśnie ich ofertę. Gorąco polecamy wszystkim, którym zależy na stylu i jakości (również poza granicami Polski, ponieważ sprawa transportu nie stanowi problemu dla pracowników firmy i jest integralnym elementem realizowanych zamówień).
Wierzymy, że to jeszcze nie koniec naszej współpracy 🙂

Pozdrawiamy i dziękujemy!!!

Marta, Kraków: Stolik jest prześliczny  jeden z lepszych zakupów które cieszą oko w salonie

Dorota, Warszawa: Cudowni młodzi ludzie z pasją i z ogromnym talentem do Tworzenia piękna:)!!! Radość i duma mnie rozpiera, że mogę być właścicielem tego piękna!!! 🙂

Ines, Wrocław: Polecam z całego serca!. Stoliki piękne, natomiast jakość wykonania na najwyższym poziomie. Współpraca rewelacja! Malita to ludzie którzy tworzą cudeńka z pasją.

Nicoleen, Łódź: Wspaniały kontakt z klientem, rozumieją potrzeby i wychodzą im naprzeciw. Bardzo kreatywni i niesamowicie dokładni. W skrócie: przepiękne meble i wspaniała obsługa. Bardzo polecamy! 

Agnieszka, Chełm: Stolik piękny, robi wrażenie na wszystkich, którzy go widzą – zdecydowanie unikatowy produkt, świetna jakość. Polecam !

Agnieszka, Wrocław: Serdecznie polecamy Malita Just Wood! Stoły wykonane perfekcyjnie, tak jak je sobie wymarzyliśmy. Lustro świetne – oby na stałe weszło do Państwa oferty. Dziękujemy i trzymamy kciuki za kolejne projekty.

Magdalena, Wrocław: Gorąco polecam Malita Just Wood!:) Stół, który Państwo wykonali zachwyca:) Jakość, profesjonalizm i przemiłe podejście do klienta. Dziękuje! Życzę sukcesów i wielu pięknych projektów:)

Basia, Szczecin: Stolik piękny! Solidnie i bardzo wykonany. Jedyny w swoim rodzaju. Warty każdych pieniędzy! Efekt mega! PS. Dzisiaj miałam pierwszego gościa, który zobaczył mój stolik i nie mógł oderwać od niego wzroku! Fajnie mieć coś takiego pięknego i wyjątkowego 

Ania, Wrocław: Serdecznie polecam!Świetny kontakt i profesjonalne podejście! Wykonywane stoły, to istne dzieła sztuki!

Alicja, Wrocław: Dziękujemy za wykonanie wspaniałego stołu i stolika kawowego. We współpracy z Malita Just Wood urzekło nas indywidualne podejście do naszych potrzeb i jakość wykonanych mebli. Teraz cieszymy się każdą chwilą spędzoną przy pięknym stole.